Zapraszamy do udziału w seminariach i warsztatach Wing Chun Kung Fu, Tai Chi, QiGong i Kettlebells.Terminy mogą ulec zmianie. Seminaria tematyczne Wing Chun oraz Warsztaty Kettlebells mają ograniczoną ilość miejsc. Prosimy o rezerwację najpóżniej na tydzień przed terminem zajęć. Wekendowe spotkania są doskonałą okazją, by zgłębić swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną z wybranego zagadnienia. Poniżej wymienione spotkania są otwarte dla wszystkich chcących zglębiać swoją wiedzę.

Informacje i zapisy: Sifu Andrzej Szuszkiewicz, e-mail: sifu@wingchunkungfu.pl, tel. 602 259 399

 

TERMINARZ 2015

 

WEEKENDOWE SEMINARIA

 

WING CHUN dla zaawansowanych i początkujących

Termin: 17 pażdziernika 2015, godz. 15.00
Miejsce:
Kraków, Akademia Tradycyjnych Sztuk Walki, ul. Stradomska 11

Seminarium z formy z kijem smoka oraz interpretacji chi sao. Trening prowadzi sifu Andrzej Szuszkiewicz. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc telefonicznie (602 259 399) lub podczas zajęć w tygodniu.

 

TAI CHI dla zaawansowanych i początkujących

Termin: 18 pażdziernika 2015, godz. 11.00
Miejsce:
Kraków, Akademia Tradycyjnych Sztuk Walki, ul. Stradomska 11

Seminarium z chi kung oraz formy z szablą. Trening prowadzi sifu Andrzej Szuszkiewicz. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc telefonicznie (602 259 399) lub podczas zajęć w tygodniu.

 

 

 

A R C H I W U M

 

SEMINARIA I WARSZTATY TAI CHI CHEN i QIGONG

 

Forma Wudang Ba Duan Jin (Qi Gong - 8 Kawałków Brokatu)

Termin: 02-04 grudzień 2011
Miejsce:
Kraków, ul. Stradomska 11, Akademia Tradycyjnych Sztuk Walki

Zestaw ćwiczeń Osiem Kawałków Brokatu (Wudang Ba Duan Jin) jest obecnie jednym z najbardziej znanych zestawów Qi Gong i praktykowany jest ze względu na swoje unikalne właściwości profilaktyczne i lecznicze. Ma kulkuset letnią tradycję, opracowany przez marszałka Yue Fei jako trening poprawiający kondycję zdrowotną żołnieży. Marszałek Yue Fei jako pierwszy wprowadził ćwiczenia Kung Fu i Tai Chi to treningu wojskowego.

W nadchodzącym seminarium, Instruktor z klasztoru Wudang - Mikola Plyaskin, przedstawi całą formę Wudang Ba Duan Jin. Zajęcia zaczynamy w piątek o godzine 19.00, w sobotę o 15.00 i w niedzielę ok. 11.00. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Sifu: tel 602 259 399.

Poniżej zamieszamy film w celach poglądowych. Wyjątkowo piękne wykonanie tej formy.